KSIĘGOWOŚĆ W PROFESJONALNYM WYDANIU DLA FIRM I SPÓŁEK – SZCZECIN

Nasza kancelaria w Szczecinie oferuje usługi w zakresie księgowości dla firm i osób prywatnych. Współpracujemy z podmiotami reprezentującymi różne branże i działającymi w oparciu o dowolną formę działalności.

Profesjonalni księgowi zapewniają obsługę w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych i podatkowych. Oferta obejmuje:

 • prowadzenie ksiąg rachunkowych (handlowych),
 • prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
 • prowadzenie ewidencji przychodów do celów zryczałtowanego podatku dochodowego,
 • sporządzanie ewidencji do celów VAT,
 • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia.

Oferta skierowana jest do dużych i małych firm, którym proponujemy pełne wsparcie księgowo-podatkowe oraz  doradztwo w związku z prowadzoną działalnością. Wyróżnia nas także doskonałą znajomość procedur związanych z działalnością w Specjalnych Strefach Ekonomicznych, dzięki czemu oferujemy obsługę księgową firm SSE.

Szukasz zaufanego księgowego? Poznaj naszą ofertą. Zapewniamy profesjonalną obsługę firm pod względem rachunkowym, kadrowym i płacowym. Możesz liczyć także na doradztwo podatkowe prowadzone przez doświadczonych specjalistów. Współpracujemy z przedsiębiorcami prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą, ale także ze spółkami o różnych formach działalności. Co jeszcze możesz znaleźć w naszej ofercie?

Księgowość, kadry i podatki – kompleksowa obsługa

Oprócz standardowych usług związanych z księgowością, obsługą kadrowo-płacową i podatkami, przygotowaliśmy także dodatkowe możliwości dla naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że prowadzenie przedsiębiorstwa jest działalnością czasochłonną i wymagającą sporego wysiłku, wiedzy i umiejętności. Robimy więc wszystko, by ułatwić osobom prowadzącym biznes to zadanie. Poniżej znajdziesz informację o tym, czym jeszcze zajmują się nasi księgowi.

Doradztwo ekonomiczne w zakresie działalności przedsiębiorstwa 

Nasza oferta to również doradztwo ekonomiczne. Kadra wykwalifikowanych ekspertów udziela szeregu porad związanych z zakładaniem i rozwojem firmy. Oferujemy ponadto pomoc w zakresie: 

 • zakładania firmy/likwidacji działalności, 
 • opracowania sprawozdań finansowych, 
 • sporządzania wniosków kredytowych, 
 • sporządzania sprawozdań statystycznych dla GUS oraz Narodowego Banku Polskiego, 
 • sporządzania sprawozdań do celów rachunkowości zarządczej, 
 • sporządzania opinii z zakresu rachunkowości. 

Księgowanie zdalne – nowoczesna i wygodna księgowość firm 

Wymagającym i chętnie wykorzystującym zaawansowane technologiczne rozwiązania Klientom proponujemy zdalną obsługę księgową poprzez Internet, z wykorzystaniem platformy RDS firmy Microsoft. Dzięki temu rozwiązaniu zapisy księgowe wykonywane są w systemie zainstalowanym na serwerze w siedzibie Klienta. Jest to ważna informacja dla tych firm, które odrzucają pomysł outsourcingu usług księgowych tylko ze względu na umiejscowienie i bezpieczeństwo swoich danych standardowo znajdujących się w siedzibie biura rachunkowego. 

Polecamy zdalną księgowość firm szczególnie przedsiębiorstwom zagranicznym, które zobowiązane są raportować swoją działalność w formie elektronicznej w rodzimym języku lub eksportować dane do centralnego systemu księgowego. 

Rozwiązania zdalnej obsługi księgowej firm realizujemy w oparciu o Zintegrowany System Informatyczny ERTA szczecińskiej firmy TriSoft Sp. z o.o. (informacje o systemie na www.trisoft.com.pl). Sprawujemy nadzór nad właściwym wdrożeniem systemu  ZSI ERTA  pod kątem zasad księgowości bilansowej i podatkowej. 

Dzięki kompleksowej ofercie możesz uwolnić od zawiłości polskiego systemu podatkowego już dziś. Kancelaria Omnibus to wiedza i doświadczenie, którym warto zaufać. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii gwarantujemy, że współpraca z nami jest nie tylko opłacalna, ale również wygodna. Możliwość prowadzenia zdalnej obsługi księgowej firm sprawia zaś, że wspieramy inicjatywy biznesowe położone nie tylko na terenie Szczecina, w którym znajduje się nasza siedziba, ale także w dowolnym zakątku kraju. 

Z przyjemnością ułatwimy Ci prowadzenie biznesu. Nasza oferta oparta jest o specjalistyczną obsługę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik księgowości, zdalne księgowanie na systemach klienta: ERTA, MAX Biznes oraz CDN Optima i wiedzę znakomitych specjalistów z dziedziny prawa podatkowego. Zapraszamy do kontaktu! 

Uwolnij się od zawiłości polskiego systemu podatkowego już dziś. Zaufaj Kancelarii Doradztwa Podatkowego OMNIBUS ze Szczecina i prowadź Swój Biznes bez zbędnych formalności.
Nasza oferta oparta jest o specjalistyczną obsługę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik księgowości, zdalne księgowanie na systemach klienta: ERTA, MAX Biznes oraz CDN Optima i wiedzę znakomitych specjalistów z dziedziny prawa podatkowego.