BIURO RACHUNKOWE „OMNIBUS” – WIĘCEJ O NASZEJ FIRMIE

omnibusbp

O nas

Biuro rachunkowe Omnibus w Szczecinie zajmuje się podatkowym i usługowym prowadzeniem ksiąg, a także kompleksowym doradztwem w zakresie działalności Państwa firmy. Swoim klientom proponujemy ponadto obsługę kadrowopłacową oraz obsługę w zakresie rozliczeń ZUS. 

Służymy pomocą i wiedzą również klientom indywidualnym. Nasi księgowi posiadają bieżącą i cały czas aktualizowaną wiedzę w zakresie księgowości i obowiązujących przepisów.

Obsługa podatkowa i księgowa firm – bezpiecznie i profesjonalnie

Podstawą działalności naszego biura rachunkowego jest świadectwo kwalifikacyjne nr 7170/98 wydane przez Ministra Finansów, które uprawnia do usługowego prowadzenia ksiąg podatkowych i rachunkowych. Nasza Kancelaria w Szczecinie została również wpisana na listę doradców podatkowych nr 02049 z dnia 23.10.1997 roku. Dzięki temu prowadzimy kompleksową obsługę księgową firm w zakresie dostosowanym do potrzeb każdego klienta. 

Nasze usługi księgowe objęte są gwarancją bezpieczeństwa – posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (zgodnie z wymogami ustawy o doradztwie podatkowym).

W trosce o najwyższą jakość usług, nieustannie wdrażamy nowe rozwiązania i pogłębiamy swoją wiedzę z zakresu prawa, rachunkowości i podatków, dbając o zadowolenie naszych klientów. Jeżeli poszukują Państwo rzetelnego partnera w prowadzeniu biznesu, biuro rachunkowe Omnibus jest właściwym wyborem. 

Zaufali nam: