Kontakt z biurem podatkowym  Omnibus w Szczecinie

Biuro podatkowe „Omnibus” ze Szczecina zapewnia Klientom kompleksową obsługę księgową i podatkową obejmującą między innymi prowadzenie ksiąg podatkowych i rachunkowych, a także usługi kadrowo-płacowe. Zapraszamy do kontaktu, jeśli interesuje Państwa współpraca z rzetelnym i doświadczonym partnerem. 

Prowadzimy również księgowość firm w formie zdalnej za pomocą platformy Terminal Services, co jest doskonałym rozwiązaniem dla podmiotów działających poza Szczecinem, a także wszystkich przedsiębiorców ceniących wygodę. Dodatkowe informacje na temat usług naszego biura rachunkowego uzyskają Państwo, kontaktując się z nami osobiście, telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. 

Jak do nas dojechać

Znajdujemy się w centrum Szczecina, około 200 metrów od placu Rodła. Wejście do Kancelarii znajduje się od ulicy Mazurskiej.

Jak do nas dojechać?

Dojechać do Nas można tramwajami nr 1, 2, 3, 4, 5, 10, 11, 12 oraz autobusami linii pośpiesznych A, B, C, D. W pobliżu znajdują się parkingi, w których obowiązuje strefa płatnego parkowania.

  FORMULARZ KONTAKTOWY

  Dane kontaktowe

  Siedziba firmy

  Kancelaria Doradztwa Podatkowego OMNIBUS
  Barbara Marciniak-Marecka
  ul. Marsz. J. Piłsudskiego 37/4a, 70-423 Szczecin

  Kontakt dla Klientów

  Tel./fax: +48 91 484 05 29, Tel./fax +48 91 484 05 17

  Email: biuro (at) omnibusbp.pl

  Godziny pracy

  Od poniedziałku do piątku: 9:00 – 16:00